Vyhľadávanie
V ponuke je 37 nehnuteľností.

Na predaj objekt na podnikanie Vrútky výhodná poloha

Cena:
340 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Vrútky
Ulica: Ulica za Mostom
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 300 m2
ID inzerátu: BVN
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VMREALITY exkluzívne ponúka na predaj budovu určenú na podnikateľské účely. So svojou zastavanou plochou 371m2 je postavená na pozemku o výmere 873m2. Nachádza sa v centre Vrútok s výbornou dostupnosťou cestou prvej triedy smer ZA, BB, RK.
Jedná sa o jednopodlažnú tehlovú budovu kompletne zrekonštruovanú v roku 2001: železobetónový strop, zateplenie polystyrénom s omietkou Baumit, strecha, plastové okná 5 komorové, rozvody elektriny;vody; plynu; kanalizácie a taktiež interiér: zateplené spevnené podlahy betónové s povrchom Sadurit, dvere v kanceláriách obložené zvukovou izoláciou, vráta z výrobnej haly sú automatické výklopné a zateplené, sociálne vybavenie, kuchynka, kancelárie, bezpečnostný systém... Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.
Dispozícia: vstupná chodba, štyri kancelárie, kuchynka, kúpeľňa s toaletou, priestranná výrobná hala, dve šatne s dvomi kúpeľňami a toaletami, technická miestnosť s plynovým kotlom, sklad. K priestrannej výrobnej hale je prístup aj pre nákladné autá z bočnej strany budovy.
Výhodou kúpy je výborná lokalita, bezproblémové parkovanie pri budove a tiež aj prístup pre väčšie autá, dva vstupy do budovy, zrekonštruovaná budova.
Dlhé roky je využívaná ako tlačiarenská výroba, pri záujme o pokračovanie je možnosť odkúpenia aj techniky s tým spojenej.
V cene je zahrnutý kompletný realitný servis. Pri záujme o kúpu firmy je možná výrazná zľava.

Maklér:

makler
Maklér:Marcel Vonderčík
Telefón:0948016990
E-mail:vmrsro-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.